Bootcamp Win 7 (sukromne)

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Bootcamp Win 7 (sukromne)

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 21 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #281398
    WeLoveApple
    Účastník (Participant)

    Ano eFkoOo tp viem, no dakujem za upozornenie, lebo je toho dost, co netreba zabudnut vratane driverov. To by som sa este opytal, pri Snow Leopardovi boli drivre pre Win na Leo cedecku, no teraz k Lionu nemam nic, takze drivre proste niesu ? Viem si stihanut super driver kde je vsetko, no len tak pre info.

    Lens dakujem velmi pekne, ja by som sa neobtazoval hurfovy odpisat, no napisal si tp velmi pekne a vystizne.

    Ospravedlnujem sa preklepi.

    #281406
    Glog
    Účastník (Participant)

    To nie sú preklepy, pán WeLoveApple, to je práve ten nízky intelekt (alebo tvorba takého dojmu). „Preklepi“? Seriózne?

    Možno je to agent a chyby robí umyselne, aby sme si mysleli, že je dilino, ktorý toho nie je schopný. Ja by som mu teda nepomáhal…

    #281407
    shelbygt
    Účastník (Participant)

    No neda mi povedat moj nazor
    nechapem ako moze ovladat program CS5 a nevie si vygooglit taku prkotinu ohladom winu.
    “No pobavili sme sa”

    #281408
    WeLoveApple
    Účastník (Participant)

    Ďakujem, urobil som si mienku o tomto fóre.

    Neviem, kto to tu spravuje, no pokial je na moju otázku z 20 odpovedí 3 slušných a normálnych, tak toto fórum nemá žiadnu hodnotu.

    Ani sa nečudujem, prečo su tu v poslednej dobe samé bazáry, pretože ludia chodia na iné fóra.

    Deti prosím spamätajte sa…na takéto príspevky je Facebook a nie fórum.
    A pokial takéto veci píše dospelý človek, tak to musí byť velký chudák, po psychickej stánke.

    Netrápte sa s ďaľším osočovaním, už to neuvidím, týmto ukončujem túto tému respektíve moje pôsobenie v nej.

    No ešte raz ďakujem posledným serióznym užívateľom.

    Odporúčam Applefórum, komunita je menšia, no je to tam na úrovni, ja zaregistrovaný niesom, no asi to urobím.

    #281410
    Milosko
    Účastník (Participant)

    Zaujímave je, že potrebuje Ultimate za 250€ a chce to pre syna na hry. To akože pod lacnejšou verziou WIN tie hry nebežia? Celé to vyzerá nakoniec tak, že okrem ukradnutých WINDOWS sú tu kradnuté aj hry a aj ADOBE CS5 za 2000€. Ak niekto potrebuje k svojej práci soft za 2000€ a nevie použiť google mám silné obavy o jeho duševný stav.

    #281411
    piatok13
    Účastník (Participant)

    Pri všetkej úcte voči všetkým. Aj voči WeLoveApple. Na iných fórach by admin najprv vymazal takýto post, pán WeLoveApple dostal najprv dištanc na týždeň, po opakovaných pokusoch by ho zablokoval nadobro. Osobne si myslím, že nech je inetelekt akýkoľvek, takéto veci by na akomkoľvek serióznom fóre nemali čo hľadať.

    Howgh. Skončil som.

    #281426
    dudl
    Účastník (Participant)

    som sa pobavil :)

    #281432
    duro2
    Účastník (Participant)

    aj ja som sa pobavil :-) … ale chlapec mi štylizáciou aj gramatickými chybami pripomenul jedného čo tu nedávno predával profi monitor a kalibračnú sondu ktoré si vraj kúpil, ale onedlho zistil, že ich vlastne nepotrebuje, a ani doklady o kúpe nejako nemohol nájsť :-)

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 21 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.