Bootcamp Win 7 (sukromne)

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Bootcamp Win 7 (sukromne)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80411
    WeLoveApple
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň,

    hladám niekoho, kto je zdatný v inštalovaní Windowsu cez Bootcamp. Ide o to, že mám jednu kópiu nelegálnu a potrebujem sa uistiť, že to bude fungovať.

    Viem, že tu na fóre je Warez a jeho podoby zakázaný, aj keď teoreticky ja to už iba potebujem nainštalovať.
    Preto ma prosím kontaktujte pomocu mailu, súkromne. Budem vďačný každ’ému ochotnému človeku, ktorý si najde čas.

    Aj keď nemusím tak vysvetlím, prečo som si nekúpil Windows.

    Kúpil som si Mac a musel som si kúpiť Licenciu k Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection, ktorá stojí 2500 €.
    Windows už si nemôžem dovoliť, ďakujem za pochopenie.

    sorryapp@gmail.com

    Ďakujem

    #281300
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    :-D Si ma pobavil. Kupil si si mac (1000€) a CS 5 MC (2500€) spolu za 3500€ ale nemas na windows za 96€ co cu necele 3% z tvojej investicie. :-D
    Ale k teme nepoviem ako ale da sa to.

    #281311
    WeLoveApple
    Účastník (Participant)

    Hurfo ďakujem za odpoveď znači o tvojom intelekte. Jedná sa o Ultimate 64bit za 250 €.
    Prosim ľudi, ako hurfo aby neprispievaly do temy, ich prispevky majú nulovú výpovednú hodnotu.
    Windows nepotrebujem na komerčné účely.

    PS Mac stal 2200.

    #281312
    peto01
    Účastník (Participant)

    na youtube su hodiny návodov ako nainštalovať win cez bootcamp.

    #281315
    WeLoveApple
    Účastník (Participant)

    hladám niekoho, kto je zdatný v inštalovaní Windowsu cez Bootcamp. Ide o to, že mám jednu kópiu nelegálnu a potrebujem sa uistiť, že to bude fungovať.

    #281323
    igino
    Účastník (Participant)

    WeLoveApple: hurfo ti predviedol jednoduchu matematiku a logiku (spojenu so slusnostou). Co z tohoto ta opravnuje navazat sa do jeho intelektu.
    Inak, skus pozriet toto: http://support.apple.com/kb/HT1846
    Mas tam zoznam Bootcampom podporovanych operacnych systemov a rovnako zoznam podporovanych typov pocitacov.
    Kazdopadne nesmies sa na hurfa ani na mna hnevat, ale argument, ze W 7 Ultimate 64 stoji 250 € a ty uz nanho nemas, je scestny. Rovnako to, ze ho nepotrebujes na komercne ucely, je irelevantne.

    #281326
    Serpantes
    Účastník (Participant)

    Podme na to inak. Odkial si a kolko ponukas?

    #281328
    Glog
    Účastník (Participant)

    OP, si dilino.

    #281337
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    skus porozmyslat, preco sa Ti tu vsetci smeju. Napisal si nieco v tomto zmysle (na inom priklade) – kupil som nove auto, s bohatou priplatkovou vybavou. Potrebujem tam dat benzin ale uz nanho nemam. Bude s tym fungovat aj ukradnuty ?
    A k rade – ano, bude to fungovat, da sa to s urcitou mierou hackovania urobit

    #281339
    rackom
    Účastník (Participant)

    Skus predat CS 5 MC za 2000eur, upiratit si ho a kupit si Win … este usetris :)

    btw: ked mi budes tvrdit ze potom nemozes legalne prevadzkovat svoju pracu, ktoru by si robil na CS5, tak ti poviem ze to mas jedno lebo Win ktory mas je ukradnuty :) to je asi vsetko

    #281340
    WeLoveApple
    Účastník (Participant)

    Igino ďakujem za prvý inteligentný príspevok, ďaľšie dva som nahlásil ako spam.

    No tak teda mám iMac (Mid 2011) takže Win 7 Ultimate 64bit podla stránky ide.

    Jedná sa konkréte o toto: Kamarád si tento systém inštaloval na jeho PC, no tam mal Vistu a hovoril mi, že pred inštalácou musel urobiť nejaký bootup.

    Ja teda nerozumiem čo tým myslel, no systém mi nabootuje do Liona a potom spustím partíciu a inštaláciu.

    Z DVD, kde budem mať ten Win napálený. Chápeme sa ?

    Nemal by tam vzniknúť žiaden problém pri tom bootovaní ?

    Ďakujem velmi pekne

    #281341
    Lemmy
    Účastník (Participant)

    resp. ja by osm sa chcel opytat…naco ti je windows? co dokaze windows co OSX nie? hry?

    #281343
    WeLoveApple
    Účastník (Participant)

    Áno, na hry.

    Už som to tu minule riešil a bolo mi povedané, že cez bootcamp je to najlepšie.

    Syn mi už ničí život a potrebujem mu to nahodiť, len na to už naozaj nemám zdroje.

    #281346
    igino
    Účastník (Participant)

    WeLoveApple: nebolo by lepsie namiesto Win7 64 bit kupit hernu konzolu a pripojit k telke? Za prve je to s vacsou obrazovkou a zazitok je lepsi a za druhe, nemusite si robit harmonogram, kto bude kedy pri pocitaci.
    Navyse herna konzola je na hry urcena, ci uz procesorom, ovladacmi atd. Na ten Win sa vykasli. Nehovorim ti to z titulu odporu voci tomu OS, to vobec nie. Ale pri hernej konzole nebudes musiet nic tunit, nastavovat, aspon teda nie v takom rozsahu ako OS. Neviem, kolko ma tvoj syn, ale ked bude potrebovat na pocitaci robit nieco on (napr. do skoly, alebo flakacka po facebooku), tak ti si mozes dat pauzu pri konzole.
    Inak, tu mas postup, ako instalovat Windows za vyuzitia BootCamp:
    http://manuals.info.apple.com/en_US/boot_camp_install-setup_10.7.pdf

    #281355
    WeLoveApple
    Účastník (Participant)

    Igino, ako hovorím, memonetálne niesu zdroje…
    Časom sa nad tým zamyslím, no dnes je riešenie toto.

    Postup, ako sa inštaluje chápem.
    Ja sa len chcem uistiť, že keby sa mi to nepodarilo nainštalovať, viem nabootovať do Liona a skúsiť to znova.
    Či sa mi pri tom Mac nemôže pokaziť.

    #281356
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    moze, ked to dovrtas, ak pojdes podla navodov a tutorialov na internete, nemoze

    #281357
    WeLoveApple
    Účastník (Participant)

    Toto som potreboval počuť, no keď nebudem nič klikať počas bootovania tak by sa nemalo..

    Ďakujem velmi pekne osobotine Iginovy a eFkoOo…

    ostaným odkazujem aby sa zamysleli…ich správanie nie je na úrovni fóra.

    #281359
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    este je potrebne nainstalovat (uz po nainstalovani windowsu) BootCamp drivery (tie by ti Bootcamp assistent v Macu mal ponuknut na stiahnutie) je to celkom esencialna vec…a odporucam potom v Macu prepnut v System Preferences -> Startup Disk na Mac, lebo po instalovani Bootcamp Windowsu to bude primarne Windows particia…tym padom by si vzdy pri restarte, ked by si chcel nabootovat do Macu, musel drzat Alt

    #281362
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    WeLoveApple: O mojom intelekte? Aky mas dovod na to aby si sa do mna prave ty navazal? Prepac ale neverim ze si si nieco kupil. Mozno tak ten Mac. Nejde mi totiz do hlavy sko moze niekto dat 2500€ za soft a potom si nemoze dovolit 96€ system. A neargumentuj mi tym ze potrebujes verziu ultimate za 250€. Aky bol dovod tvojho nakupu? Aby si ho mal legalny v pripade kontroly? Ked pride tak ta budu pokutovat za ten windows.
    Stacilo jednoducho napisat: “Mam nelegalny win a chcem ho nainstalovat na macbook. Viete mi dat niekto navod ako na to a ci to pojde?”
    Naco tu trepes omacky a este sa aj urazas? Odpoved si odomna dostal. Da sa to. ALE!!!
    Aktualizaciou mozes stratit pristup k systemu. Nemusia fungovat aktualizacie. System po cracknuti moze padat.
    Ale to teba nezaujima lebo ty nemas 96€….

    #281377
    Lens
    Účastník (Participant)

    Co ho zdrbavate. chlapec si nakupil veci na ktorych sa da pracovat a ktore su kvalitne a na hluposti mu uz nezostalo. Stale lepsie ako nakupit si windows ( to je asi to iste ako peniaze rovno spalit) a potom tu riesit hackintoshe a hacknutia CS5ky.

    ALe navodou su stovky a ano bude ti to fungovat.Bo uprave cez bootcamp je to zelezo ako kazde ine cize no problemo.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.