appsync na 3.1.3

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69476
    daimos
    Účastník (Participant)

    mozete mi niekto objasnit ci je a v akom repo je appsync na FW 3.1.3. alebo ten isty appsync funguje na 3.1.2 aj na 3.1.3. dakujem pekne

    #211624
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    čo je to appsync ?

    #211625
    raviola
    Účastník (Participant)

    AppSync sluzi na nelegalnu synchronizaciu cracknutych apps s iPhonom/iPodom :))

    #211626
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    ja som osobne uz od cracknutych app a jailbreaku cisty ale kto chce kam pomozme mu tam :) takze ak sa dobre pamatam tak je to cydia.hackulo.us

    #211632
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    omg . v obchode taktiež neukradnete rožok ale do iphonu by ste s veci nakradli …
    nepochopím .. keby ludia len kradli tak by sa nič nevyvýjalo …

    #211634
    yurayko
    Účastník (Participant)

    to vies, ked ludia si asi myslia, ze to co nevidis a nemozes si chytit taq za to netreba platit :/

    #211649
    daimos
    Účastník (Participant)

    prepacte ze je to tak. ale sotva som si nasetril na iphone a nemam ziaden prijem. setril som si peniaze vyse pol roka. a teraz nemam dalsich 100 eur aby som si nakupil tie super hry. jedna stoji aj 6 eur. a to je premna viac ako tyzdnove vreckove. takze to neberte tak ze nechcem ale nemam to cim platit

    #211650
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    @daiamos – potom, ako si platíš paušál?

    #211651
    macblogger
    Účastník (Participant)

    tak si nekupuj iphone…ked vies ze nebudes mat na aplikacie…jeden moj znamy si kupil cayenne a teraz vsade kde ide nadava na spotrebu a chce sa ho hned po vyprsani zaruky zbavit – naco si ho potom kupoval ????
    to iste plati aj o tebe. pises ze mas 6 eur na tyzden…tak nekupuj jednu najdrahsiu a najnovsiu hru a 6 eur ti v pohode vystaci aj na 7 hier ktore su stare maximalne 3 mesiace…

    #211653
    daimos
    Účastník (Participant)

    mam O2 fer a platim asi 5eur mesacne. a podruhe pre mna to nieje take moralne dilema. radsej si zahram to co chcem. a tie aplikacie co mam by ma stali aj 200 eur. a kvoli tomu ze iron mana som hral asi 2 hodiny a nepacil sa mi by som obetoval 7 eur

    ale nikto ste mi neodpovedali. je appsync na 3.1.3 a 3.1.2 ten isty? alebo nie

    #211654
    macblogger
    Účastník (Participant)

    omfg…iphone bez datoveho baliku mozes hodit do kosa. vyber si radsej viac “legendarnejsie” hry ktore su v top prieckach uz dlhsiu dobu…

    #211655
    daimos
    Účastník (Participant)

    ved mne nevadi ze nemam internet. doma mam wifi a v skole tiez.

    a s tym appsync mi neporadite?

    #211658
    macblogger
    Účastník (Participant)

    s tymto problem tomto fore asi nie…

    #211659
    iGor pro
    Účastník (Participant)

    ten paušál pochopíš až keď ho máš , všade net kam ideš bez toho aby si sa staral či taj je alebo nieje net , na cestách , na dovolenkách, neustále po ruke emaili .

    a k tvojej otázke si myslím že tu ti bohužial nikto nepomôže.

    #211661
    raviola
    Účastník (Participant)

    daimos – co ked by si “zbehol” do Cydie, nainstaloval appsync a skusil ci to funguje miesto toho cakania a otazok???

    #211662
    daimos
    Účastník (Participant)

    ja ma este 3.1.2 a chcem si dat 3.1.3. tak sa radsej pytam dopredu. ale inak ok. mozte lock

    #211668
    slavozv
    Účastník (Participant)

    “iphone bez datoveho baliku mozes hodit do kosa” – resp. “vsade net kam ides……”- chlapci, nie vsetci sme nuteni byt zavislaci na sieti v kazdej situacii, ja sa tiez pripajam k ludom, pre ktorych je net dolezity, ale nie zivotne dolezity a potom u nas su tie datove baliky oproti zahraniciu obycajne “zdieranie od operatorov” a naozaj kazdy na to nema – to je zrejme aj daimosov pripad ( samozrejme ste nikdy nikto v zivote nic nelegalne nestiahli – haha)

    #211669
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    ano bude ti fungovat…ja tiez nemam prijem (student) a predsa som sa zbavil JB aj cracknutych app…rovnako aj na Macu pouzivam uz iba legalny soft…neviem preco ale az po prechode na Apple to pre mna zacalo byt moralne dilema…teraz sa normalne citim lepsie ked je vsio legal :) dokonca aj hudbu som si uz zacal kupovat :) Ako to ten Steve robi :D

    PS: tiez nemam net na iPhone a uplne v pohode si zatial vystacim s Wi-Fi ale pri dalsom pausali ked bude za rozumnu cenu net tak si tiez dam v kombinacii s mobileme…

    #211670
    slavozv
    Účastník (Participant)

    to nie je Stevom, jednoducho do toho musis “dorast”

    #211672
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    jj mas uplnu pravdu…bol to len zart samozrejme :)

    EDIT: ale aj tak si myslim ze keby som ostal na Widlach tak by sa to tak skoro nestalo, resp. mozno vobec :) Osobne az pri Apple som zistil ze za kvalitny soft a zariadenia sa oplati zaplatit…lebo budu fungovat spolahlivo, jednoducho a presne tak ako maju…kdezto pri Win som to povazoval za vyhodene peniaze kedze tam clovek nikdy nevie na com je :) Ale jasne ze to zavisi aj na “x” dalsich faktorov…mna to normalne jedneho dna prepadlo v priebehu hodiny som zrusil JB, cracknute app a aj softver na Macu :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.