Apple Media Event 2010 – čo očakavate ?

Domov Diskusné Fóra Ostatné Apple Media Event 2010 – čo očakavate ?

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 101 až 118 (z celkového počtu 118 )
  • Autor
    Príspevky
  • #224360
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Peterson: Už došli nápady na nový dizajn, tak sa vracajú k starému dizajnu. Napr shuffle. iPod nano je to isté ako shuffle, iba s obrazovkou navyše.

    #224361
    Leryth
    Účastník (Participant)

    prepacte nesledoval media event … neviete mi povedat kedy sa bude predavat ipod touch v USA a kedy unas ?

    #224362
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    Leryth: O tyzden. U nas, ako katolik povie, ked pan Boh da :)

    #224365
    Akyno
    Účastník (Participant)

    No ziadna slava to nebola – tiez sa mi velmi Nano nepozdava – ten Touch sa celkom da. Vyskusam Itunes 10 a tot vse :) Ludia….mimo temy….stale sa okrem Gift Card neda nakupovat z US account hudba a movies na iTunes store ze??? nase creditky ani PayPal nebere tusim, alebo sa nieco zmenilo?

    #224367
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Takže moje dojmy:

    iPod Shuffle = super
    iPod Nano = zmiešané dojmy … hrozné ceny
    Classic pohoda
    Touch – leštená ocel … hlinník tam mal byť, dizajn nič moc …. ale v pohode …

    itunes 10 fiasko nedá sa siahnuť hodinu aj pol od skončenia prenosu.
    apple veci začínajú byť predražené … normálne nahrávajú ostatným výrobcom…. prosto HRôza

    svine sú to…
    nemám slov, a za tú cenu najlacnejšieho touchu mali dať 32GB

    #224373
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    ViRPo: Kríza končí, ceny sa zdvíhajú. Keď to pôjde takto ďalej, neviem. Nebudeme kupovať (ako bol slabý trh v Apple TV) a ceny pôjdu nižšie :D

    #224374
    termix
    Účastník (Participant)

    iPod nano je zaujimava zmena, no myslim ze pri 7. generacii sa vratia ku fyzickym buttonom ako pri shuffle :) Predsa len je to menej pohodlne kvoli velkosti displeja. Vsak tam ledva napcham na displej dva prsty. A uz nie je taky pekny :/ Ale paci sa mi ze sa podoba dizajnovo na maly iPad :)

    Mna hlavne zaujala apple tv, aj ked s poziciavanim filmov bude problem, ale stream z macbooku a iOS zariadeni je super vec. AppleTV beriem hned ako pride ku nam :)

    A este sa mi paci wireless printing na iPade, myslim ze dost pouzitelna vec.

    #224378
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Adrian: ako peniaze až taký strašný problém nie sú či to stojí o 5 alebo 10 eur ide o princíp a rozšírenosť. Onedlho budem mať možnosť vyskúšať iPod nano tak uvidíme …

    #224387
    peto01
    Účastník (Participant)

    a bude vedieť pprehrať ta TV aj mkv?

    #224397
    keff
    Účastník (Participant)

    No podle me je zatim novy iPod Touch nejhezci mobilni zarizeni od Apple. Pro me rozhodne hezci nez iPhone a o kousek lepsi nez iPad. Skoda ze by takhle nesel vyresit iPhone, ale chapu ze to vsechno neni kam nacpat. Jinak jsem opravdu rad ze u Apple dostali rozum a vratili Shuffle tlacitka a odstranili ten zbytecny kus navic. Presne takhle je ted naprosto dokonaly. Design Nano se mi zda celkem splacany, takovy hybrid, ale tenhle koncept s malou dotykovou obrazovkou se me celkem libi.

    #224402
    marekh
    Účastník (Participant)

    som skutočne nadšený novou Apple TV! Skvelý dizajn a skvelá suma! Určite nebudem váhať kupiť :) Páči sa mi aj novinka iTunes. Čo sa týka iPod Nano, mam trošku zvláštne pocity, neviem si predstaviť mať 3x3cm dotykový displej.. radšej mohli zostať pri klasike alebo väčšom displeji. Taktiež suma sa mi zdá dosť vysoká. iPod Shuffle je fajn ale v podstate dizajn zostal skoro rovnaký ako pri minulej gerenacii, jen z neho trošku “ubudlo”. a iPod touch je super!! :)

    #224403
    reign88
    Účastník (Participant)

    dobre som pochopil, ze apple tv bude zalozena len na streamovani ? ziadne take nieco, ze si “zozeniem” kopu mkv filmov, dam ich na externy hdd a pozeram ?

    #224414
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @reign88
    to asi dost tazko…
    za 1. Nova apple tv podporuje “len” HD nie FullHD cize max 720p a aj to len pri H264 kodeku.
    za 2. Je zalozena na A4 chipe takze asi nebude bezat na OSX (ako byvala Apple TV) a teda nebude take jednoduche vyrobit nejaky “hack” (nieco ako Perian pre “staru” aTV) aby to prehravalo dalsie formaty

    #224416
    termix
    Účastník (Participant)

    Mozes si zohnat kopu filmov a budes ich pozerat z macbooku alebo cez AirPlay z iOS zariadenia.

    Ale keby zverejnili specifikaciu AirPlay protokolu, tak by ho mohli implementovat aj dalsie prehravace co by bolo super. Ale to sa asi nestane :)

    #224419
    RioM
    Účastník (Participant)

    Očakával som, že urobia z AppleTV plnohodnotné zariadenie s iOS – to znamená hernú konzolu a surfovanie po internete. Takto Apple riskuje, že mu túto časť trhu Google vezme.

    #224424
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    akurát som prišiel domov pred koncom eventu, pozerám, že vela onanistov nad eventom už napísalo svoje dojmy :)

    Teda, že dali von iTunes 10, dosť podarený dizajn (zatiaľ najkrajší čo iTunes mal), Ping poteší tiež :) Nano a nový shuffle, fakt sa mi to pozdáva a nový Touch je dizajnový skvost Applu, omnoho vydarenejší, než iPhone 4 :) Classica by už mohli i vyhodiť, do že to dnes už len kupuje… mno a Apple TV, ak bude cena relatívne nízka a bude do nej obsah, tak prečo ne :)

    #224425
    igino
    Účastník (Participant)

    RioM: herna konzola + surfovanie po internete = iPad
    Uvedomujem si, ze herna konzola pripojena na FullHD TV je iny zazitok. Avsak tou cestou v najblizsej dobe tahat Apple asi nebude. Pri predstaveni iPad-u sa “pasovali” za firmu vyrabajucu “mobilne zariadenia”.
    Ale mozno sa mylim

    #224426
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    @RioM – beží to na iOS, má to Apple A4, len je to tak malé, že ak by tam dovolili hry, a ešte s podporou fullHD telky, tak by sa im tá krabička usmažila… na druhú stranu, ak si povedia, ža tam chcú povoliť Apps, hry, tak ju spravia trošku väčšiu a updatujú firmware, pridajú flash disk, to u nich problém neni…

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 101 až 118 (z celkového počtu 118 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.