Apple iTunes 7.7 je vonku!

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Apple iTunes 7.7 je vonku!

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 21 až 37 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #127660
    M_@rt_In
    Účastník (Participant)

    HURAAA, uz updatujem………

    #127661
    Anonymný
    Neaktívny

    Vdaka M_@rt_In!!!

    Uz to nabehne aj mne, no ja este nemam kupeny gift card..A co ty? Uz si zakupil? Cez US Store? Ako to ide?

    EDIT: Pozeram uz aj na eBay teraz zmenili taktiku, uz elektronicky poslany kod z iTunes Gift Card nemoze byt predavany ako aukcia alebo buy it now ale ako Classified Ad, este vcera som to tam nevidel..Tak ako ten update? Mam ist do toho?

    #127662
    M_@rt_In
    Účastník (Participant)

    ja som na US a mam tam dobitych na ucte 70 dolacov … tiez kupujem cez eBay alebo http://www.globalgiftstores.com

    pozn.: ja som sa uz pripravil zaciatkom tyzdna :) uz som nakupil aj par aplikacii … preto som bol vcera nasrany ze to neslo, lebo som uz mal vsetko nachystane a teraz za hodnu idem na vikend prec tak som sa tesil ze budem mat zabavku na cestu zo sebou….

    #127664
    M_@rt_In
    Účastník (Participant)

    tak moje prve skusenosti s FW 2.0 na iPode Touch:
    aplikacie ktore som si zakupil pred tym ako som mal nahodeny FW 2.0 mi nechcel nahrat na iPod a pisal mi ze ten soft neni autorizovany na moj komp … riesenie bolo take ze som to nanovo cez appstore zakupil na iPode (samozrejme nic som neplatil lebo napisal ze uz som tu aplikaciu raz kupil takze ju len stiahol) a potom som dal synchronbizovat a vsetko bolo OK

    #127666
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    Gift-kartu netreba kupovať. Zhltlo mi to i môj app store sk účet. Stačí aktualizovať prostredníctvom iTunes. Hneď ako budem mať kreditku, aktualizujem.

    #127667
    Anonymný
    Neaktívny

    lukiboy:
    O com to rozpravas? Prosimta vysvetli nam to blizsie, nerozumiem tomu poriadne je to akesi chaoticke. Vdaka!

    #127668
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    Mám vytvorený účet prostredníctvom slovenského app store. Pripojil som iPod a bola mi ponúknutá platená aktualizácia v Eurách. Nahodil som môj účet. Pustilo ma až k zaplateniu, no mometnálne mi na moju kartu ( MasterCard VUB) vypisuje hlášku: “Payment processing is temporarity unavailable. Please try again later.”

    EDIT: A mimochodom. Aktualiácia musí byť prístupná i na Slovensku. Z akého dôvodu by potom zriaďovali SK app store?

    #127669
    Anonymný
    Neaktívny

    Aha uz rozumiem..Ale vidis sam su s tymi kreditkami stale este problemy, takto cez US store to je jednoduchsie..Pocuj a kolko ti vyhodilo cenu v EUR??

    #127670
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    7.99 e

    #127671
    Anonymný
    Neaktívny

    No ked to zratam vychadza to o nejakeho pajdu viac ako cez US Store, ale to je asi ako vsetko cez US..Nejde mi o peniaze, ale nebudem si to predsa komplikovat, a nie je zarucene kedy sa ten SVK Store naplno rozbehne, moze to byt kludne az s prichodom iPhonu 3G a ja chcem update hned..Ale ved ako sa vravi proti gustu ziaden disputat. Tak.

    #127672
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    Ja počítam, že tieto komplikácie s kreditkou sú len kôli víkendu a neskorému uvedeniu. Ako je pre Apple charakteristické. Počkal, kým amerikánci išli spať a spustil prístupnosť update-u. Myslím, že karty odblokujú už od pondelka, možno sa ich dočkáme ešte dnes poobede. Hold, vybrali si zlý deň…

    #127674
    Restless
    Účastník (Participant)

    Nevie tu náhodou niekto ako nainštalovať iTunes 7.7 na OSX s českou lokalizáciou? Nefunguje mi ani zmena systémového jazyka. Vidím to tak, že lokalizace.apple.cz uvedú svoju verziu iTunes typicky o pár týždňov a už sa mi trasú ruky nad tlačítkom Get App Monkeyball.

    #127677
    Anonymný
    Neaktívny

    No vidis, to je tiez jeden z dovodov preco tu medzi ludmi nie su v oblube OSX lokalizacie. Myslis si ze ti to zjednodusi uzivanie OS, ale prave ti to spravi opak..

    #127694
    Anonymný
    Neaktívny

    Takze ide to super! Zakupil som $25 iTunes Gift Card, dobil US ucet..Zakupil udate a update sa prave stahuje..Super

    #127701
    Anonymný
    Neaktívny

    Update mi stiahlo..Lenze teraz uz robim restore uz 3ti krat, vzdy na konci uplne nakonci ako vsetko nataaha do iPodu mi vyhodi hlasku: ,,iTunes was interrupted while while restoring the contents of the iPod “iPod”. Would You like to restore this iPod again now?” A na vyber mi da bud cancel, delete backup alebo continue. Pritom mam pustene iba safari a neviem vobec zistic co iTunes-u vadi a prerusi ho vzdy na konci pri procese updatu. Tak som sa tesi lze to pojde vsetko bez problemov, ale ako Apple tradicne sa nezaprel. Ale po tejto hlaske mi iPod normalne funguje, novy FW 2.o je v nom. Ked ale kliknem na continue restore iPod bezi ukazuje ze sincing a mam taky dojem ze ono vlastne restoruje stare videa a music co boli predtym v iPode. Pritom nemam nahratu v iTunes ziadnu zalohu z ipodu. Po zruseni tejto ponuky continue restore iPod normalne funguje. Preto sa Vas pytam ci to robi aj inym iTouch uzivatelom alebo len mne a co moze sposobovat tu chybovu hlasku na konci..Vdaka!

    EDIT: Mozno to niekomu do buducnosti pomoze. Stacilo kliknut namiesto tlacidla continue restore na delete backup (pricom nerozumiem o aky backup sa jedna, v mojom iTunes nebol ziadny) a ono to uz pekne dokonci..

    #127717
    Air
    Účastník (Participant)

    Update uplne bez komplikacii, cez slovensky Store, so slovenskou kartou (Mastercard v SlSp), bez akehokolvek zakopnutia :)

    #127726
    M_@rt_In
    Účastník (Participant)

    ja pouzivam US appstore preto, lebo US konto mam uz davno plus mam tam kredit, ktory treba minat a je to tam lacnejsie :P

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 21 až 37 (z celkového počtu 37 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.