Apple iTunes 7.7 je vonku!

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Apple iTunes 7.7 je vonku!

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #58111
    XcoRpi
    Účastník (Participant)

    Náš najmilovanejší :)) multimediálny prehrávač Apple iTunes je už v dlho očakávanej verzii 7.7. Môžme sa teda pripraviť na skoré spustenie služby Mobileme.com / me.com :)

    Stručné info : http://www.mac-info.cz/itunes-77/

    Možnosti stiahnutia:

    Automatic Update, web – http://www.apple.com/itunes/download/?ipod

    Podpora pre synchronizáciu iPhone 3G, sťahovanie aplikácií z Application Store – AppStore.

    Sťahujte a píšte prípadné problémy
    —-

    http://www.coverstream.net/ – koho nenapĺňa Cover Sutra ;)

    #127567
    baloo
    Účastník (Participant)

    Pozitivna sprava je, ze iTunes store uz obsahuje aj Slovensko – samozrejme iba pre AppStore.
    Dilema, ci si slovaci budu moct zakupit aplikacie pre iPhone je tym padom vyriesena… :-)))

    #127568
    marek
    Účastník (Participant)

    na kupu aplikacii a ich pouzitie v iphone treba mat asi novy firmware v iphone predpokladam

    #127569
    baloo
    Účastník (Participant)

    …kupovat mozes hned, instalovat az po tom, ako vyjde firmware 2.0…

    #127573
    srott
    Účastník (Participant)

    Zeby iPhone na slovensku predsa len od 14. jula???

    #127575
    XcoRpi
    Účastník (Participant)
    #127576
    vitoo
    Účastník (Participant)

    ked teraz bude iphone na slovensku legalny a vyde firmware 2.0 budem si moct moj “stary” iphone updatovat bez problemov? alebo to bude treba znova hackovat?

    #127579
    Thomm
    Účastník (Participant)
    #127581
    Eyo
    Účastník (Participant)

    .

    #127585
    mylanko
    Účastník (Participant)

    Prepacte, ale prispevok som musel zmazat, aby nahodou nebolo zle, ze som vypustil, co som nemal :)

    #127603
    obor
    Účastník (Participant)

    tak a vie niekto, kedy bude aktualizacia firmware (2.0) pre iPod Touch? aplikacie stiahnute a nic z nich :)
    a nefunguje mi stahovanie platenych aplikacii, napiek tomu, ze mam 20 dolarov kredit. stale ma to posle na stranku s billing informations a tam po mne chce vybrat kreditku… any idea?
    dik
    UPDATE: takze firmware 2.0 mi uz ponuklo, ale potom sa to prerusilo. Software Version sa mi ale zmenil z 1.1.4 (nejake cisla a pismena) na 1.1.4 (with Software Upgrade). Ale inak nic…

    #127629
    Anonymný
    Neaktívny

    Takze iTunes mi ponukol pre iTouch update 2.0 Dal som ze mam zaujem zakupit, zacalo nacitavat iTunes Store ale po par sekundach mi vyhodilo chybovu hlasku v tom zmysle ze iTunes Store is temporarily inavailable cize je docasne nedostupny..Lenze normalne ked dam iTunes Store, ide mi v pohode sa prihlasit na moj US account, a mozem prezerat vsetko a funguje. Teraz neviem ci je chyba u mna alebo to robi aj ostatnym..Tak ako?

    #127631
    M_@rt_In
    Účastník (Participant)

    mne robi to iste uz asi hodinu, a stale skusam dokola….

    #127632
    Anonymný
    Neaktívny

    No neviem ci sa dneska vobec dockame, a tak som sa tesil..No nic zatedy si asi idem kupit gift card z eBay-u za tych $ 10…

    #127633
    Anonymný
    Neaktívny

    Caute!
    Chcel by som Vas poziadat o pomoc. Mam vytvoreny US iTunes Account a chcel by som si kupit ten FW 2.o pre moj iTouch. Akym sposobom to funguje? Zaplatim kuponom a ten FW mi stiahne na disk, alebo to je riesene tym sposobom ze ten moj ucet si akokeby pamata ze som zan zaplatil a ked budem chcet restorovat tak mi povoli tento FW dat do iPodu..
    Druha otazka je co sa stane ak by som si ten update naozaj zakupil a potom sa prehodil z US na SVK iTunes ucet..Co z updatom? Strati sa? Bude viazany na krajinu, cize US v ktorej bol kvazy zakupeny?

    Dakujem Vam moc za akukolvek pomoc!

    #127634
    obor
    Účastník (Participant)

    update firmware urcite nebude viazany na krajinu – jedna sa totiz o iPod nie iPhone

    co sa tyka restoru, skusal som to na iPode, ktory mal firmware 1.1.3., pokial som updatol na 1.1.4 a dal som restore, tak zostal aj po nom na 1.1.4 – cize ked spravis restore, tak ti zostane posledny nahraty firmware

    na 2.0 si asi ale budeme musiet pockat az pojde severna Amerika spat

    #127641
    Anonymný
    Neaktívny

    obor:
    Ano, aj ked si dal restore tak ti dalo 1.1.4 a to preto, lebo restore automaticky stahuje posledny aktualny firmware a ten ti pri restore nahra do iPodu/iPhonu. Lenze 1.1.4 a predchodzie fw (neratam january updates) boli zadarmo volne stazitelne, zato ti ich aj hned restorovalo. Lenze FW 2.o je uz plateny a preto sa pytam co sa stane ak si ho zakupim..Ci sa mi stiahne ipsw fw subor na disk, alebo bude figurovat v mojom ucte ako zaplateny a pri kazdom novom restore to iT rozpozna a stiahne ho..Ale co ak zmenim z US iTunes Store na Slovensky, ci mi bude fungovat zaplateny FW 2.o ktory som kupil na US aj na nasom SVK store, to som myslel tou viazanostou na krajinu, samozrejme ze nemyslel som to ako iPhone..Lebo sa neviem rozhodnut ci si mam kupit teraz US iTunes gift card a stiahnut novy FW, alebo mam pockat az bude fungovat novy SVK iTunes Store. Pre pripad ze by som chcel v buducnosti pouzivat nas iT Store ale nechcel by som prijst o veci zakupene z US Store. O toto mi ide…

    #127646
    M_@rt_In
    Účastník (Participant)

    uz ma to nebavi s tym ich FW 2.0, sa im drbem na to … robili okolo toho velke ceremonie a ked doslo na lamanie chleba tak to maju cele na H****

    #127651
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    Mne len nie je jasné, akým spôsobom sa bude FW aktualizovať, resp. kupovať. Či využijú SK app store, alebo zas, starou cestou Giftcard v cudzom iTunes store..

    #127654
    Anonymný
    Neaktívny

    Sak o to mi ide, ze ci to mam hned ked to bude mozne kupit cez US Store alebo mam pockat na SVK pre pripadne komplikacie..

    EDIT: M_@rt_In musime si pockat, tak ja sa veru na ten 2.o tesim moc..

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 37 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.