Aktualizacia OS X 10.6.5

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Aktualizacia OS X 10.6.5

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 98 )
  • Autor
    Príspevky
  • #234545
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    a ja sa priznam ze som spravil update a nič, všetko ok.

    #234547
    bawy
    Moderátor

    mám update a všetko ok.. :)

    #234548
    thesilentman
    Účastník (Participant)

    tiez vsetko ok :-)

    #234549
    Macker2
    Účastník (Participant)

    neviem ale mne sa zda ze mi ide MBP rychlejsie (na MP som to este nedaval) a to mam MBP verziu 2.2 cize late 2006 nikdy na cisto nepreinstalovany iba upgrade tiger – leopard – snow leopard … start mi sice trva cca 30s po password screen (co si myslim ze je rychlejsie ako predtym) hlavne po zadani hesla mi nabehol ihned 1-2 sek.

    Ale co som spozoroval pri vypinani (posledny restart pri update 10.6.5) mal som zapnutych vyse 15 apps (+ neviem kolko procesov) a vypol sa skoro ihned do 5 sek.

    Mne osobne sa zda ze moj dedo sa pekne zrychlil :)

    update: wau tak prvy krat som zapol mai po restarte a nabehol ihned ani nezablikala (bodka pod ikonkou) lol illustrator zapnuty velmi rychlo heeezky (6-7 sek)

    #234550
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    od kedy mam mac, a su to uz mozno aj 4 roky, som ziaden problem nemal s macom. ziadny reinstall systemu, ziadny pad, nic. a to mam macbook black co uz ma nejaky ten svoj vek. tak neviem co mate nainstlaovane vy alebo s cim pracujete

    #234554
    risototh
    Účastník (Participant)

    Tak sa podelim aj ja. Ci je to pri bootovani pomalsie neviem, rebootujem raz za xy dni pri aktualizaciach, alebo ked to akosi os x nerozdycha.
    Ale co som si teda dost dobre vsimol po aktualizacii na 10.6.5, tak to je zed po par flashovych videach to skonci s kernel panic… Doteraz som toto nikdy nepozoroval a patricne som uz update olutoval. A tiez mam pocit, ze s kazdym dalsim updatom to je horsie, nez s tym predoslim. Zaujimave, ze pri serverovom SL to olutoval uz aj Apple…
    Docela zaujimave citanie je http://www.product-reviews.net/2010/11/11/mac-os-x-10-6-5-update-list-of-problems-after-installation/

    #234558
    FL
    Účastník (Participant)

    To ze niekomu ide Mac OS X bez problemov a niekomu nie, mozu mat na svedomi jedine drivre a ich optimalizacia pre jednotlive komponenty stroja. Cize ti, ktori mate starsie stroje, tak Vy asi mate drivre vyladene a ziadne problemy nemate.

    #234569
    psychodiagnostic
    Účastník (Participant)

    ja mam starsi macbook pro 15 (2007) a mam aj iMac 24 (2009) na obidvoch, po aktualizacii vsetko tak ako pred tym…mne sa zda ze restart alebo zapinanie je este rychlejsie ako pred tym, ale mozno tak iste, ale pomalsie urcite nie.

    #234629
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Ja som po update spozoroval jediny problem a to s parallels v ktorom mam pre xp 512 MB ram a po spusteni mam zrazu z 4 GB ram volne 10 MB a to je uz aj na maca priliz malo.

    #234631
    win2mac
    Účastník (Participant)

    @JFK: nachytal si ma :) tym “late” som myslel to, ze som ho kupoval v druhej polovici roku 2010

    @ALL: s updatom zatial nemam ziadny problem

    #234640
    raul
    Moderátor

    Ludia, vy tu pisete o mrznuti.., Ste si isti, ze mate mac? Aktivne pouzivam 3 macy a nikdy sa mi nestalo, ze by mac zamrzol, nikdy!

    #234647
    JFK.
    Účastník (Participant)

    netreba preháňať, že NIKDY NIKDY NIKDY nemrzne :D
    aj na psa dojde mráz a zamrzne :D

    #234654
    bawy
    Moderátor

    mne tiež za 3 roky zamrzol mac len pri defragmentovani..

    #234655
    Benne
    Účastník (Participant)

    takze zmrzol ;)

    #234660
    raul
    Moderátor

    mne nie.

    #234661
    Benne
    Účastník (Participant)

    jasne, moze byt, ja ti verim ;) Reagoval som na bawyho :) Mne bohuzial od augusta raz uz zmrzol a nerobil som nic extra teda… Zrejme nove kusy nejak flakaju :D

    #234665
    peto01
    Účastník (Participant)

    no mne tiež dosť často mrzne a dochádza už trpezlivosť :)

    #234667
    majokap
    Účastník (Participant)

    a mne ten biely (book) nie a nie zamrznúť……:DDD, a možno preto ho nazvali “Snow…) :-)
    U mňa zatiaľ 10.6.5. v pohode

    #234669
    psychodiagnostic
    Účastník (Participant)

    2 raul: tak ti poslem 2 gigovy PSD subor (375 layers, 4500 x 2800 px) :D

    #234680
    petiar
    Účastník (Participant)

    Ked sme uz pri tom, tak mne v zivote nezamrzlo ani XP alebo Vista. Ale ani Mac, to je pravda, len raz ale to bola moja chyba (zle drivre). Je to vzdy o tom ako sa vie clovek starat (a aj preto su pre mna ludia, ktori nadavaju na Windows smiesni a hlupi). Lenze ked niekolko percent uzivatelov nezavisle na sebe udava problem tak to nebude asi celkom ok – navyse ked sam Apple ocividne vaha.

    Blbe je, ze sa vobec musim tie pocitace starat. Ja viem napr. ze ked prebehnem system Onyxom alebo resetujem Safari tak si usetrim mnozstvo problemov ale na to som si kupil pocitac za cca 1500 eur aby som toto musel robit??? Toto mna neskutocne vytaca, ja potrebujem pracovat, pre mna je pocitac pracovny nastroj, nic viac. Ako lopata. A keby za mnou niekto prisiel ze ma lepsiu lopatu, akoze update, a ona funguje horsie, tak s nou dostane po krizoch. Ale MBP? Mozem sa akurat vykecat vo fore kde ma aj tak vacsina uzivatelov Maca ako nejaku modlu, hovoria mu zvieratko (realita z ineho vlakna) a kazdy den si ho lestia (aj toho Maca). Je to len kus zeleza a jedinu realnu hodnotu maju u mna data, ktore mam na disku.

    Takze nevravme si ze ten Mac OS X je lepsi pretoze nie je. Je iny a jeho pouzivanie je zalezitostou osobnych preferencii. Ale ak si niekto mysli ze ma ten najlepsi OS tak nech si to mysli dalej len nech tymi hlupostami neobtazuje okolie.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 98 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.