Aktivácia iPhone 4

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 21 až 35 (z celkového počtu 35 )
  • Autor
    Príspevky
  • #398567
    christopher
    Účastník (Participant)

    @Rosi. Napady dotiahnute k dokonalosti. Ked ti staci pouzit ho ako iPod, tak preco si nekupit iPod? Kolko dnes stoji taky iPod touch 4. generacie? 50-60 eur? A nemal by si ziadne potiaze s aktivaciou.

    #398569
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Stačí trochu hľadať a mať správne argumenty a za 100€ v pohode nájdem iPhone 4. A používať iPhone 4 ako iPod, no neviem. Veľmi nedomyslené.

    #398571
    Rosi
    Účastník (Participant)

    ako ipod iba kým ho neodblokujem, 4ku ipod som mal, ale chcel som iphone, nevedel som že budú problémy s aktivaciou :) myslel som že bude ísť ako ipod kým ho neodblokujem a potom už tak ako má :) Šťastný nový rok všetkým iOvciam ktorý vedia oceniť kvalitu :D

    #398632
    Rosi
    Účastník (Participant)

    Skúšal som ho aktivovať pomocou tohto navodu, ale ked si date 4:00 uvidite dajaky program, v ktorom už iba treba kliknuť na exit recovery a je to, ale problem je ten že mne ani na 3ntb ten program nenačita :D začne načitavať ked si všimnete tak ten taky čierny obdlžnik s dačim popisanim mi ukaže a pootom už je len čisto čierny a nič sa nerobí :) nevedeli by ste mi poradiť že ako sa dá tenn recovery režim ukončiť? všade som našiel iba ako ho zapnúť :)

    #398633
    Io (:
    Účastník (Participant)

    tiez som to riesil a nikdy sa mi to nepodarilo doriesit :D mozes skusit si dat novu dosku , ktoru aj predavam

    ale keby si skocil do najblzsiej dediny v rakusku mozno by si tam kupil klanco simku a aktivoval to

    #398646
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Snaha usetrit par susnov sa nevyplaca. Ja som mame kupil iPhone 4 za 120 eur, ako novy. A to pred pol rokom. Takze si sa spalil.

    Ja toto nechapem, 20 eur minies na 1 nakupe v potravinach a ides s prazdnou taskou, alebo to minies za 3 pizze.

    Ked na to nemam, nebudem to kupivat. O com to je, mat stary stary iPhone za kazdu cenu lebo nemam na novy? O kvazi socialnom statuse ze “mam iPhone” alebo co? Daco v zmysle “mam stare BMW ale som frajer lebo mam BMW” medzi mladezou z malomesta?

    Ten iPhone mozes vyhodit alebo predat na nahradne diely za 50 eur. Mas poucenie do buducna – iPhone blokovany, zo zahranicia NEBRAT ani keby bol za 5 eur

    #398656
    Rosi
    Účastník (Participant)

    bože no tak chcel som ho skusiť, ne preto že je frajerina mať iphone :DD nesom z tých čo by chceli bmw aj za cenu že je staršie jak ja :)

    #398668
    Rosi
    Účastník (Participant)

    tak a mobil je aktivovaný ^_^ už ho len odblokovať :D z rakuskeho tmobilu mi pisali že chcu 150 ked ma menej ako 2 roky a 50e ked ma viac ako 2 roky :) dufam že to nejak vyriešim cez ten nemecky alebo náš zdarma :)

    #398671
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Cez náš Telekom to nevyriešiš nijako. Oni s Rakúšanmi nič nemajú. Vidíš, chcel si ušetriť a nakoniec možno aj prerobíš. Tu platí staré známe, že nie som taký bohatý aby som kupoval lacné veci.

    #398674
    Rosi
    Účastník (Participant)

    :) aspon som o dačo mudrejši :D a možno sa to nejako bude dať :)

    #398675
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Nie, nebude

    #398679
    Rosi
    Účastník (Participant)

    to hovorili aj o aktivovaní ;D

    #398689
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Aj tak mi stále nejde do hlavy, prečo si si pár € nepriplatil za normálne odblokovaný iPhone, ktorý bol kupovaný na SK.

    #398701
    Rosi
    Účastník (Participant)

    lebo som si myslel že len 2 krat kliknem na ten nemecky tmobile a bude jak nový :D stáva sa ale tak čo už :D

    #398704
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Ponaučenie do budúcna.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 21 až 35 (z celkového počtu 35 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.