Aktivácia iPhone 4

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 35 )
  • Autor
    Príspevky
  • #103499
    Rosi
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň,
    potreboval by som poradiť s aktiváciou Apple iPhone 4 iOs:7.1.2.
    Kupil som si iphone, ktorý je blokovaný na rakúsky T-mobile, v tmobile mi ho vraj na počkanie odblokuju, ale zatial by som ho chcel použivať aspon ako ipod.
    Dá sa aktivovať so slovenskou kartou z tmobilu alebo aj tá musí byť rakuska? poprípade nedalo by sa nejak bez sim karty aktivovať.
    Má niesko skúsenosti s odblokovaním iPhonov starších ako 2 roky cez stránku nemeckého tmobilu? :)

    #398537
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Musíš ho aktivovať s rakúskou kartou alebo Gevey. Ale na to tu sú väčší odborníci, ktorý to aj skúšali.

    #398538
    Rosi
    Účastník (Participant)

    aha, a vedeli by mi ho v tmobile u nás obdlokovať ešte pred aktivovaním?

    #398539
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    U nás určite nie. Jedine rakúsky telekom.

    #398541
    Rosi
    Účastník (Participant)

    sakra, ani JB by sa to nedalo obísť? nechce sa mi kôli tomu ísť na druhý koniec sk :D

    #398542
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Určite nie s JB. Ale veď tak ich skús kontaktovať, či sa to nedá nejako na diaľku. To by hádam šlo.

    #398543
    Rosi
    Účastník (Participant)

    volal som do tmobilu, hovorila že na predajni by mali vedieť odblokovať, lenže už som nestihal isť a tak piatok najskor možem :) zatial som chcel aspon ipod mať z neho :)

    #398546
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Mal si si poriešiť 4S…
    4ka už nezvláda ani iOS 8 :(

    V Telekome u nás ti ho to mozno odblokujú…
    Ale načo si robiť také starosti, preco kupovať telefón starý ako svet a este blokovaný na rakúskeho operátora atď…boze ludia… ^_^ občas sa cítim velmi múdry hihi

    #398548
    Rosi
    Účastník (Participant)

    chcel som 4ku alebo 4s, tento sa mi zdal byť dobra voľba :) mne nevadi že nezvlada 8, stačil by mi aj iOs6 :) nesu vždy love na všetko :D

    #398550
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Mucko sám sa okrádaš o ten správny iPhone feeling & experience, ale čo už no.
    Good luck s unlockom

    #398552
    iTuxx
    Moderátor

    v slovenskom telekome to neodblokuju urcite. Pre iPhone 4 ani nie je fungujuca gevey takze jedina moznost je ta rakuska SIMka.

    #398553
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Na inom fóre som sa dočítal (operátor Vodafone DE), že im len napísal na FB a odpoveď dostal takú, že ok, že za nejaké 2-3 dni nech pripojí mobil k iTunes a blá blá, že sa odblokuje. Čiže, podľa mna sa to takto nejako určite bude dať aj s rakúskym Telekomom.

    #398554
    Rosi
    Účastník (Participant)

    To si ma barz nepotešil :D https://www.youtube.com/watch?v=v_JwgZfRFTA&app=desktop myslíš že tak by sa dal aspoň aktivovať? :)

    #398556
    Rosi
    Účastník (Participant)

    http://www.letemsvetemapplem.eu/2013/02/05/jak-zdarma-a-legalne-odblokovat-iphone-vazany-na-operatora/ ja som myslel že týmto návodom sa to da, ale skusim najsť na fb rakusty tmobile a dajak s ujom goglom translatorom im napišem :D

    #398557
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Smiem vedieť, že za akú cenu si kúpil ten iPhone? Musela to byť sakra dobrá cena, keď sa ti chce s tým takto babrať.

    #398559
    Rosi
    Účastník (Participant)

    90eur som zaňno dal, komplet balenie, keby nebol ten plast okolo skiel trochu žlty je jak nový, čiže dufam že pojde lebo fakt je jak novy vobec neni poobijany :)

    #398560
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Kontroloval si ci sedia IMEI na telefone a krabici?

    #398561
    Rosi
    Účastník (Participant)

    idem teraz :D

    Rovnaké :D

    https://www.macblog.sk/forum/discussion/42596/co-skusat-pri-kupe-iphonu-cez-bazar/ cez toto som ho pozeral všetko vyzerá byť vporiadku :)

    #398562
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Však za tú cenu pomaly aj tu na SK nájdeš také kúsky.

    #398565
    Rosi
    Účastník (Participant)

    :) šak z tade je z BA :D a do 100 ked chceš tak väčšinou len s nejakymi vadami :) a ten je v dobrom stave :) len bloknuty :) prinajhoršom zoženiem kartu na kredit z rakuskeho tmobilu a spravím z neho ipod :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 35 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.