- Toto téma obsahuje 65 odpovedí, 9 hlasov, a bola naposledny upravená pred 8 years, 11 months od .
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes › Spet z BETA iOS na normalny iOS
Zdravim
Chcel som skusit iOS BETA no teraz mam problem prejst naspet na normalnu verziu….teda vratit sa neni problem ale ked chcem nahrat veci zo zalohy z iTunes tak mi pise ze mam zastaranu verziu ….vedel by mi niekto poradit ako to spravit aby som neprisiel o vsetky data a nastavenie a sms a celkovo o vsetko ???
ZA RADY VOPRED DAKUJEM ;)
Nechaj si betu, 9.3 je pecka.
Potrebujem dat tu BETU prec…s mojim problemom by si mi nevedel pomoct?
Musis vybrat taku zalohu ktoru si robil este na oficialnom SW. Tu ktoru ti odmieta bola robena uz na bete, nemozes pouzit zalohu z bety na posledny oficialny fw.
Taku bohuzial nemam…napadlo ma ze kebyze si necham teraz 9.3 BETA zazalohujem a ked vide oficialne tak nainstalujem oficial a obnovim z tej zalohy beta…fungovalo by to ?
ach, počkaj na oficialny release a potom vymaž beta profil a nechaj updatnúť na public release normálne… žiadny downgrade ani zálohu nerieš !
JFK na com testujes tu betu?
iPhone 6S, 64 GB
jaj tak to sa nedivim tam musi chodit uplne super…
… ja stale yvayujem ci ist na 4s do toho …
Cobain- divim sa, ze nad tym vobec uvazujes. Urcite by som to nerobil. Nieje mozne aby to 4ska zvladala bez problemov. Ja som nanej mal 8.4 a prestal som ju pouzivat.Ked si chod porovnas uz len s 5tkou tak je to o niecom inom. Sam lutujem ze som na 4s vobec daval 8cku ci vobec ios7. Uz mi nejaky tyzden odpociva na policke
no jo chalani, proste kašlite na tie 4Ská už, jednoducho ich vymeňte za niečo nové, veď napr. 5Ská sú teraz mega lacné a v slušnom stave na bazároch, takže si myslím, že riešiť 4S je fakt zbytočné…
iOS 10 aj tak dropne podporu 4S (ktorá už mohla byť dropnutá pri 9tke, lebo je to fakt nasilu)
no vies ono tie peniaze za telefon by niekde chybali, tak budem cakat este a uvidi sa… nieje to priorita cislo jeden
JFK. ako som pisal uz nejaky tyzden je na policke, takze tak. jedine co ma pri nom drzalo bolo. …. ani neviem. pri ios 8.cke som pochopil ze je to uz naozaj stary dedusko
Ano pani ja viem je to dedusko ale na to ze ho mam ako sukromny a pripadne zalozny je super. Dokonca aj ta 7.x je omnoho rychlejsia ako android firemny.najradsej by som bol keby som mal novu 6s ale situacia je taka aka je. Preto uvazujem nad tym ci tam nedat 9.x. Viem ze sa raz posuniem dalej ale kedy to nastane neviem. Som rad ze mi v praci kupili aspon airko
mozno by stacilo sa posunut aspon na 5ku. Ta je uz mega mega lacna.
JFK: cut the mid range, drop the bass!!!
Jasne ale aj tak si pockam este
Ja mám Lumiu :-)
Lukas, zacal si s novym nickom novy zivot. Nepokaz si to.
Ty vole Lumiu….??
Ahojte, chcem sa spýtať, keď výjde oficiálna verzia iOS 9.3 a ja budem mať v tom čase ešte betu PRxy, tak po zmazaní beta profilu mi to automaticky ponúkne ofiko 9.3 a neprídem tak o zálohu? Alebo budem musieť obnoviť cez Restore na 9.3 a nahrať zálohu z 9.2.1? Ďakujem za odpovede. Z predchádzajúcich odpovedí mi to nie je jasné.