Polar a Nike predstavili príslušenstvo pre meranie pulzu vrámci Nike+

Nike v spolupráci s firmou Polar predstavili nové príslušenstvo pre Nike+ na meranie pulzu. Napriek nie práve najlepšiemu načasovaniu (v súvislosti s WWDC 2010), poteší táto novinka najmä bežcov, ktorí dlho kritizovali a odmietali používanie Nike+ práve kvôli absencii akejkoľvek možnosti merania pulzu. Práve to je totiž počas tréningov pre bežca jednou z kľúčových informácií. Nové príslušenstvo sa podobne ako pri miCoach od Adidasu nosí zapnuté okolo hrudníka, informácie o pulze sú bezdrôtovo prenášané do kompatibilného Nike+ zariadenia, bežec si ich môže vypočuť aj počas behania. Po tréningu sú všetky informácie synchronizované s online službou Nike+ tak ako doteraz, čo umožní sledovanie zlepšovania kondičky a prípadné prispôsobenie tréningu. Merač pulzu Polar je okrem Nike+ kompatibilný aj s ostatnými zariadeniami značky Polar. Cena je na Nike stránkach stanovená na 69,95 USD, dostupnosť by sa mala už čoskoro rozšíriť do predajní Polar, Nike aj Apple, do konca leta celosvetovo.

komentár
  1. radsej nech uz konecne urobi nieco, aby jeho produkty boli pouzitelne aj na MAC-och a nie len na WIN PC. Mam uz 6 rokov POLAR a musim koli nim pouzivat stare HP. Nech sa hambia.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Budúci iPhone SE sa môže napokon volať úplne inak

Spoločnosť Apple by mala podľa početných špekulácií tento rok vydať nový iPhone SE 4. generácie. Na rozdiel od svojho predchodcu, tento model má vychádzať z dizajnu moderných modelov a vďaka USB-C portu bude predávaný aj v Európe.
pokračovanie článku

Online priestor zaplavili investičné podvody zneužívajúce známych Slovákov

Výskumníci spoločnosti ESET vydali najnovšiu správu Threat Report H2 2024, v ktorej mapujú digitálne hrozby zachytené od júna do novembra 2024. V porovnaní s predchádzajúcim obdobím (december 2023 – máj 2024) na Slovensku vzrástol celkový počet zachytených hrozieb o 9 %. Tento rozdiel je do značnej miery zapríčinený najmä novým druhom investičného podvodu, ktorý zaplavil slovenský online priestor.