MacHeist spustil predaj ďalšieho výhodného balíku s názvom nanoBundle 2. Ponuka je časovo obmedzená na jeden týždeň a zahŕňa sedem aplikácií – MacJournal, RipIt, Clips, CoverScout, Flow, Rapidweaver a hru Tales of Monkey Island. Pri zakúpení každého softvéru zvlášť by sa cena vyšplhala na 260 USD, spolu ich môžete mať za cenu 19,95 USD, čo je menej, ako cena ktorejkoľvek aplikácie zakúpenej samostatne. 25 % zisku pritom MacHeist venuje charitám podľa výberu kupujúcich. Hra Tales of Monkey Island bude k dispozícii všetkým kupujúcim po dosiahnutí 50 000 predaných balíkov. Viac informácií a možnosť balík zakúpiť je na oficiálnych stránkach.
— Predchádzajúci
Patenty pre výrobu unibody notebookov konečne schválené
Následujúci —
Promo obrázky potvrdzujú špekulácie o Steame pre Mac
Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Knižný tip: Zdrojový kód – Bill Gates
- 5. februára 2025
- pridaj komentár
Autentický príbeh filantropa a jedného z najvplyvnejších lídrov modernej doby v oblasti biznisu a inovácií.
Slovak Telekom získal ocenenia za najlepšie a najrýchlejšie mobilné siete na Slovensku od Ookla
- 5. februára 2025
- pridaj komentár
Ookla, globálny líder v oblasti výskumu konektivity a sieťových pozorovaní, vyhlásil, že Slovak Telekom má najrýchlejšie a najlepšie mobilné siete na Slovensku za 3. a 4. kvartál 2024. Na potvrdenie tohto ocenenia Ookla analyzovala zákazníkmi iniciované testy v aplikácii Speedtest na mnohých zariadeniach u všetkých hlavných operátorov v krajine. Výslekdy analýzy od Ookla potvrdili, že Slovak Telekom dosiahol najvyššie namerané mobilné rýchlosti na Slovensku počas tohto obdobia.
Apple sa prvýkrát po rokoch vyjadril k CarPlay 2.0
- 28. januára 2025
- pridaj komentár
Vstup Applu do sveta automobilov je zložitejší, než sa zdalo. Firme sa to dovedna podarilo iba v dvoch prípadoch. Najprv s pomocou jednoduchého "Siri in the Car" rozhrania pre iPhone 4s, a neskôr pomocou CarPlay softvéru.
iOS 19 prinesie redizajn aplikácií po vzore Vision Pro
- 27. januára 2025
- pridaj komentár
Operačný systém iOS 19 by mohol okrem ďalších Apple Intelligence funkcií priniesť aj nové dizajnové prvky, ktoré zažili premiéru v operačnom systéme visionOS. Šlo by tak o ďalší spôsob, akým chce Apple zjednotiť výzor svojho softvéru.
iPad Air 3 možno ponúkne čip M3
- 27. januára 2025
- pridaj komentár
Nie je žiadnym prekvapením, že Apple by mohol tento rok uviesť na trh novú generáciu iPad Air vo dvoch veľkostiach a s novším čipom. Otázkou však je, akým.
Prvý tohtoročný supervíkend zliav v iStores je tu!
- 22. januára 2025
- pridaj komentár
Nový rok, nové Apple produkty za nižšie ceny! Jedinečná ponuka výrazných zliav na iPhone, iPad, Mac a množstvo ďalších produktov Ťa čaká už tento víkend v iStores.
komentárov
Preco mam stale dojem ze macheist akcie su stale zbierkou predrazenych leziakov a zbytocnosti ktore hoc by boli zadarmo tak od stiahnutia, vyskusania a hodenia do kosa by neuplynula ani minuta a tu za to este chcu peniaze ?
nebolo by zle pre tych, co si chu kupit (a necitaju diskusie) radsej zdoraznit, ze ani ten Rapid nie je automaticky unlocknuty. Trebars v prehliadaci IE tie zamky nie je vidno vobec.
RapidWeaver len este nema zverejnene po kolko predanych balikoch ho odmknu. MacHeist to zverejni az po tom, co padne 50 tisic a Tales of Monkey Island (co asi bude relativne skoro), alebo tak sa aspon predpoklada…
no je to riadne na figu, jedine koli comu sa to oplati kupovat je zablokovane a vesele deklaruju, ze balik za 260 dolcov, no na stastie za prvy den bolo uz dosiahnutych skoro polovica stiahnuti taq hadam to vyda za ten tyzden a budem si moct v klude zahrat ;)
zostava posledny den a v balicku boli pridane dalsie tri aplikacie, takze celkovo ich je 10 za menej ako 20 dolarov, taq nevahajte ;)
aplikacii je uz 11, no RapidWeaver a Tweetie cakaju na odomknutie, ktore by malo prist po 50.000 zakupeni tohto baliku
takze sa nam to podarilo a mam vsetkych 11 aplikacii, niektore asi moc nevyuzijem, no ale co uz :)
nekup to za 15 ecek :)