Twelve South predstavil obal BookBook aj pre iPad Pro

Výrobca ikonických obalov, ktoré pripomínajú starú koženú knihu, tento týždeň predstavil najnovší prírastok do rodiny – BookBook pre iPad Pro.

Obaly BookBook ponúkajú okrem unikátneho výzoru taktiež zovňajšok vyrobený z kvalitnej kože, uzatváranie na zips a použiť sa tiež dajú ako stojan v dvoch polohách, vhodných na prezeranie obsahu, či kreslenie pomocou Apple Pencil. Práve pre Pencil obsahuje obal aj praktické odkladacie miesto.

twelvesouthipadprobookbook

BookBook je zatiaľ dostupný len pre väčšiu, 12,9-palcovú variantu iPadu Pro, no pripravuje sa aj verzia pre 9,7″ model. Nový BookBook stojí 99 dolárov a zakúpiť si ho môžete cez oficiálne stránky Twelve South.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple predstavil iPhone 16e

Tak ako sa čakalo, Apple naozaj predstavil nový vstupný model do svojej ponuky. Firma ho však začala predávať pod menom iPhone 16e.
Apple Maps
pokračovanie článku

Apple Maps možno začnú zobrazovať reklamy

Niet divu, že Apple sa eventuálne pokúsi monetizovať väčšinu svojich služieb. No zatiaľ čo niektoré služby vyslovene vyžadujú aktívne predplatné, iné si budú musieť na seba zarobiť same, v záujme zachovania bezplatnosti.