Apple Watch 2 uvidíme najskôr v druhej polovici roku 2016

O druhej generácií hodiniek od Applu sa toho stále nevie veľa, jedinými zmienkami zvyknú byť občasné dohady od pochybných zdrojov. Niet divu, Apple Watch sa ešte stále nepredávajú na všetkých trhoch, vrátane Slovenska.

To však nezastavilo analytickú spoločnosť Cowen and Company aby vydala novú správu, ktorá na základe situácie u ázijských dodávateľov predpovedá, čo môžeme od druhej generácie očakávať. Apple Watch 2 by mali byť o niečo tenšie a výkonnejšie, júnové informácie z iných zdrojov zas hovoria o FaceTime kamere, pokročilejšom Wi-Fi čipe a nových materiáloch.

Čo je však zaujímavejšie, Cowen predpokladá dátum vydania až v polovici roku 2016, najskôr však okolo júna. Na porovnanie, prvá generácia na trh prišla v apríli. Spoločnosť taktiež vraví, že do konca roka by mal Apple predať 18 miliónov hodiniek a v priebehu budúceho roka až 45 miliónov – číslo, ktoré môže byť na základe údajov z tohto roku možno až pesimistické.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple predstavil iPhone 16e

Tak ako sa čakalo, Apple naozaj predstavil nový vstupný model do svojej ponuky. Firma ho však začala predávať pod menom iPhone 16e.
Apple Maps
pokračovanie článku

Apple Maps možno začnú zobrazovať reklamy

Niet divu, že Apple sa eventuálne pokúsi monetizovať väčšinu svojich služieb. No zatiaľ čo niektoré služby vyslovene vyžadujú aktívne predplatné, iné si budú musieť na seba zarobiť same, v záujme zachovania bezplatnosti.