Apple odmietol vo svojich predajniach ponúkať nový album od Adele

Speváčka Adele po vyše štyroch rokoch vydáva nový album, 25, pri príležitosti čoho jej manažment údajne ponúkol Applu, aby ho predával aj vo svojich obchodoch. Nie, nemysleli tým iTunes. Mysleli tým reálne, fyzické CD nosiče v ich kamenných predajniach.

Ľudia za týmto nezvyčajným nápadom zrejme nevzali do úvahy fakt, že jednému z priekopníkov digitálnej hudby, ktorý vo svojich produktoch už roky neponúka optické mechaniky, navrhli do svojich prominentných predajní umiestniť najnovší album od Adele na fyzických nosičoch.

Apple podľa očakávaní odmietol. Album však samozrejme môžeme nájsť ako predobjednávku na iTunes a po jeho novembrovom sa objaví aj na streamovacej službe Apple Music. Úvodný single Hello je už dostupný na stiahnutie.

Kto vie, možno keby išlo o nový album od U2, veci by vyzerali trochu inak.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
iOS 19 Search Bar Mockup
pokračovanie článku

iOS 19 presunie vyhľadávanie na spodok obrazovky

iOS 19 prinesie niekoľko zásadných dizajnových zmien. Okrem značne upravenej aplikácie Fotoaparát sa užívatelia môžu tešiť na dizajnové prvky priesvitnosti, ktorú poznáme zo systému visionOS. Prinesie tiež užitočnú zmenu vo vyhľadávaní.