Apple potvrdil dohady o použití PowerVR SGX v iPade

Apple potvrdil dohady o tom, že iPad využíva rovnaký typ grafického akcelerátora, PowerVR SGX, ako ďalšie zariadenia s iPhone OS – iPhone a iPod touch. Vďaka tomu by vývojári nemali mať problém s prípravou svojich aplikácií na nové zariadenie, keďže tento hardvér dôverne poznajú. Napriek tomu Apple odporúča aplikácie dôkladne testovať aj na iPade z dôvodu odlišného procesora, pamäťovej architektúry a rozmerov displeja.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple predstavil iPhone 16e

Tak ako sa čakalo, Apple naozaj predstavil nový vstupný model do svojej ponuky. Firma ho však začala predávať pod menom iPhone 16e.
Apple Maps
pokračovanie článku

Apple Maps možno začnú zobrazovať reklamy

Niet divu, že Apple sa eventuálne pokúsi monetizovať väčšinu svojich služieb. No zatiaľ čo niektoré služby vyslovene vyžadujú aktívne predplatné, iné si budú musieť na seba zarobiť same, v záujme zachovania bezplatnosti.